Zabezpiecz swój samochód przed kradzieżą na walizkę, Game Boya czy głośnik JBL ❗

System bez kluczykowy KeyLess powstał aby ułatwić nam kierowcom otwieranie i uruchamianie auta bez wyciągania pilota czy kluczyka. Niestety ten system ma jedną dość poważną wadę – jest podatny na kradzież samochodu!

Dzisiaj złodzieje wykorzystują przede wszystkim dwa sposoby kradzieży auta. Metodą na „walizkę” czyli przechwycenie sygnału nadawanego przez kluczyk i za pomocą specjalnego urządzenia przedłużenie tego sygnału do odbiornika jakim jest auto. Samochód myśli że jest obok właściciel otwiera i uruchamia auto bez wyzwalania alarmu.
Kolejnym sposobem jest kradzież na „Game Boya” urządzenie te rozpoznaje sygnał bezpośrednio wysyłany przez auto, a następnie generuje cyfrowy kod, który odblokuje pojazd. Wystarczy kilka chwil, by odczytać sygnał z zamka drzwi. Auto zostaje otwarte i uruchomione tak, jakby użytkownik posiadał oryginalny kluczyk.
Nowością wśród złodziei jest sposób na „głośnik JBL” która polega na dostaniu się do wewnętrznej komunikacji w CAN i wygenerowaniu fałszywych komunikatów o poprawności kluczyka.
Jedynym sposobem, aby ochronić swoje auto przed tego typu rodzajem kradzieży jest montaż dodatkowych, akcesoryjnych zabezpieczeń.
 
Dlaczego warto wybrać system IGLA:
✅ Chroni samochód przed metodą „na walizkę, game boya, głośnik jbl” ‼️
✅ Żadne przewody w aucie nie sa przerywane podczas instalacji
✅ Nie wpływa na gwarancję pojazdu
✅ Nie wysyła żadnych sygnałów radiowych – jest nie do wykrycia ‼️
✅ Nie może być ominięty elektronicznie, nawet poprzez wymianę sterowników w samochodzie❗
✅ BRAK ABONAMENTU – ZERO DODATKOWYCH OPŁAT ‼️
✅ Urządzenie może zabezpieczyć Twoje każde kolejne auto
 
Sprawdź czy możemy zabezpieczyć Twoje auto:
☎️ 721 300 200
✉️ serwis@azauto.pl