PRZEGLĄD OKRESOWY A OCHRONA GWARANCJI TOYOTA LEXUS
Wprowadzone w maju 2010 roku rozporządzenie „GVO” Komisji Europejskiej 461/2010, umożliwia niezależnym warsztatom przeprowadzanie przeglądów i napraw pojazdów bez obawy, że gwarancja straci ważność !

Od września 2022 po uzyskaniu certyfikatu Niezależny Serwis Toyota Lexus, Klienci którzy wykonują przeglądy gwarancyjne w naszym warsztacie zachowują gwarancję producenta. Wszystkie prace wykonywane są według ścisłych zaleceń producenta Toyota i Lexus przy użyciu oryginalnych części spełniających wymagania jakości OE bądź najwyższej jakości zamienników. Każdy przegląd potwierdzony jest wpisem w elektronicznej książce serwisowej a historia serwisowa będzie widoczna w serwisach na całym świece. Ponadto, ceny takich przeglądów są do 70% niższe niż w serwisach dealerskich, ponieważ nie ponosimy kosztów franczyzy. 

 

Pamiętaj ! Regularny serwis auta podstawą jego niezawodności. Doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie pracy w autoryzowanym serwisie, skutkuje zwiększoną dbałością o przegląd. Znajomość wielu szczegółów technicznych daje nam tę przewagę nad konkurencją, że znamy przytrafiające się typowe wady niektórych modeli. Dzięki tej wiedzy możesz być pewien, że powierzyłeś auto w dobre ręce.

Nasza Klientka nie była do końca pewna co do przeglądów i wysłała zapytanie do centrali Toyoty oto jaką uzyskała odpowiedź.